Palety niestandardowe

Specjalizujemy się również w produkcji palet różnego typu o niestandardowych wymiarach. Zapewniamy indywidulany projekt palet spełniający wymagania konstrukcyjne oraz użytkowe narzucone przez klienta. Cena palet nietypowych oferowanych przez naszą firmę zależy głównie od wielkości zamówienia i wymiarów palety niestandardowej. Jeśli są Państwo zainteresowani tego typu zamówieniem zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego. Nasz zespół chętnie udzieli wszelkich możliwych porad związanych z produkcją palet nietypowych, jak również poinformuje na temat tego jak powinno być sformułowane tego typu zamówienie.

Rodzaje palet produkowanych w naszej firmie

Rodzaje palet produkowanych w naszej firmie

Nasza firma produkuje wiele różnych rodzajów palet. Z biegiem lat stopniowo poszerzaliśmy ofertę chcąc zaspokoić potrzeby jak najszerszej grupy klientów. Nasz zakład produkcyjny posiada licencję na produkowanie palet Epal. Regularnie przechodzimy inspekcje mające na celu sprawdzenie warunków w jakich prowadzimy produkcję. Dzięki tym kompleksowym kontrolom możemy mieć pewność, że palety produkowane przez nas spełniają wszystkie wymagane normy i warunki.

Niezwykle popularnym produktem oferowanym przez nasz zakład produkcyjny są palety jednorazowe i palety niestandardowe. Jest to specjalny rodzaj palet, które nie wpisują się w ustalone normy. Jednak dzięki swoim niestandardowym rozmiarom znajdują one zastosowanie tam gdzie palety o klasycznych wymiarach byłyby za małe, lub za duże. Dlatego też palety niestandardowe są jednym z najpopularniejszych produktów oferowanych przez naszą firmę. Palety te wykonujemy według indywidualnego projektu klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować pełną satysfakcję z wyboru naszej firmy.