Przewiń w dół

mouse
Banner background Banner background Banner background Banner background

Producent palet

Zadowolenie naszych klientów jest naszą podstawową misją. Dzięki temu jesteśmy w stanie pochwalić się długą listą firm, które zaopatrujemy w palety od wielu lat.

Sprawdź więcej
Nasza misja

Nasza misja

Poznaj firmę drewpol

Nasza firma zaczęła jako niewielki zakład, w którym pracowali jedynie członkowie rodziny. Naszą aktualną pozycję na rynku zawdzięczamy ciężkiej pracy, inwestowaniu w linie produkcyjne, oraz przede wszystkim naszym oddanym pracownikom, którzy poświęcili wiele swojego czasu produkując palety w naszym małopolskim zakładzie. Poskutkowało to tym, że byliśmy w stanie otworzyć drugi oddział firmy i uzyskać licencję na produkcję palet Epal.

Ten sukces nie sprawił jednak, że osiedliśmy na laurach. Był to zaledwie początek długiej drogi, która doprowadziła do miejsca, w którym jesteśmy aktualnie. Od momentu uzyskania licencji na produkcję palet Epal dalej inwestowaliśmy w linie produkcyjne i modernizację parku maszynowe, jak również lokowaliśmy kapitał zakupując nowe pojazdy, pozwalające nam na sprawniejsze i bezpiecznie dostarczanie palet i drewna.

Czytaj dalej

Oferta

ZNAJDŹ PRODUKT DLA SIEBIE

Nasza firma zajmuje się produkcją palet od ponad 25 lat. Każdego miesiąca nasz zakład opuszcza ćwierć miliona palet, które trafiają do naszych klientów.

To najlepiej świadczy o tym, że jesteśmy wyjątkowym producentem palet.

Zalety firmy

Dlaczego warto wybrać drewpol?